DAN-MARK jest polską firmą z siedzibą we Wrocławiu. Właścicielami firmy są Joanna i Marian Danys. DAN-MARK oferuje kompleksowe usługi poligraficzne i działa od 1988 roku. Jest w czołówce krajowych producentów branży papierniczej, szkolnej i biurowej.

Swoim klientom proponuje szeroki zakres produktów, bo aż 400 artykułów branży papierniczej m.in.: zeszyty i bruliony, bloki notatnikowe w twardej oprawie, notatniki w oprawie spiralnej, segregatory, teczki na dokumenty, kalendarze czy papeterie. Artykuły biurowe Dan-Mark cieszą się uznaniem użytkowników.

Jednym z świetnych produktów w/w firmy jest świetny kołobrulion DAN-MARK A4/96k. Jest to kolorowy, w oryginalnym stylu, wytrzymały notatnik w formacie A4. Zawiera 96 kartek w kratkę, co sprawia, że pisanie w nim to czysta przyjemność. Świetny kołobrulion DAN-MARK A4/96 jest określany przez użytkowników jako świetny notatnik „nastawiony na wytrzymałość”. Cena jest przystępna, a nowoczesny wygląd i design oraz doskonała jakość papieru sprawiają, że ołówek i kredka nie rozmazuje się.

Firma DAN-MARK jest samowystarczalna od projektu aż po produkt końcowy, a co najciekawsze swoją ofertę graficzną poszerzyła o zakupione licencje BMW Sauber Robert Kubica. Obszerna sieć handlowa umożliwia szybką realizację zamówień na terenie całego kraju. Wszystkie artykuły biurowe są najwyższej jakości i cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród użytkowników. Polecam!