Do grupy innowacyjnych zmiękczaczy wody z WiFi właśnie dołączyła naprawdę dobra jakościowo i godna zainteresowania seria Ecoperla Slimline. To pierwsze zmiękczacze wody z WiFi od polskiej marki Ecoperla. Czym zaskakują? Dla kogo są przeznaczone?

Ecoperla Slimline – zmiękczacze wody z WiFi do każdego domu

Ecoperla Slimline to seria kompaktowych zmiękczaczy wody, która może znaleźć swoje miejsce w każdym domu, wymagającym nowoczesnych rozwiązań i wysokiej skuteczności. W serii znalazły się trzy modele do wyboru, w zależności od zużycia wody w gospodarstwie domowym. Można wybrać:

  • Ecoperla Slimline 14 – najmniejszy ze zmiękczaczy wody, przeznaczony do montażu nie tylko w domu, ale również w mieszkaniu. Jego wysokość pozwala na swobodny montaż nawet w zabudowie pod blatem
  • Ecoperla Slimline 17 – średni model. Będzie sprawdzał się w 3-4 osobowej rodzinie
  • Ecoperla Slimline 24 – największy z modeli. Idealny na potrzeby około 4-5 osób. Przeznaczony do większych gospodarstw domowych

Każdy z nich charakteryzuje solidne i trwałe tworzywo obudowy. Kabinet został bardzo dokładnie przemyślany. Dostęp do zbiornika soli jest łatwy, a panel sterujący uchylany. Oprogramowanie jest w języku polskim. Ekran posiada podświetlenie, co dodatkowo ułatwia odczyt informacji nawet w ciemnych pomieszczeniach.

Dlaczego warto wybrać zmiękczacz wody z WiFi?

Zmiękczacz wody z WiFi, taki jak Ecoperla Slimline może być bardzo dobrym wyborem ze względu na łatwość obsługi, oszczędność czasu oraz dostęp do bieżących informacji dotyczących pracy urządzenia. Wystarczy połączyć zmiękczacz wody z WIFi z dedykowaną aplikacją na telefon lub tablet. Dzięki niej mamy podgląd na zużycie i przepływ wody, regenerację. Możemy włączyć tryb wakacyjny, ustawić przypomnienia dotyczące dosypywania soli oraz umówienia wizyty serwisanta.

Co jeszcze warto wiedzieć o zmiękczaczach wody z WiFi Ecoperla Slimline?

Seria kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline pracuje na głowicy sterującej, działającej w oparciu o elektrozawory. Butla epoksydowa jest wypełniona monosferyczną żywicą jonowymienną. Na wszystkie komponenty przysługuje bardzo dobra gwarancja. Eksploatacja jest naprawdę tania dzięki zastosowaniu Ecoperla Perfect System w połączeniu z przepływem przeciwprądowym. Ciekawe i przydatne dodatki stanowią system suchego zbiornika solanki oraz dźwiękowy alarm poziomu soli. To wszystko sprawia, że zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline są naprawdę godne polecenia!