Prawie każde biuro produkuje dziennie masę zbędnych papierów, zawierających mniej lub bardziej istotne dane. Problem polega jednak na tym, że kartki zawierające dane osobowe lub informacje poufne powinny być zniszczone, aby nie dostały się w niepowołane ręce. Dlatego właśnie powstały niszczarki firmy Fellowes.

Korporacja ta jest liderem na rynku niszczarek. Jej produkty sprzedają się na całym świecie w milionach egzemplarzy, ponieważ mają opinię tanich, niezawodnych oraz solidnych. Podobnie ma się rzecz z modelem Fellowes Intellishred SB-99Ci. Urządzenie to jest niezwykle bezpieczne dla używających go osób. Posiada wbudowane sensory o nazwie SAFE SENSE, które automatycznie zatrzymują pracę ostrz niszczarki w momencie dotknięcia szczeliny wejściowej przez człowieka lub inną żywą istotę.

Ponadto Fellowes Intellishred SB-99Ci wyposażono w wyjmowany kosz o dużej, aż 34-litrowej pojemności. Rozwiązanie to pomoże nam również zrobić wiele dla środowiska naturalnego, ponieważ posiada liczne przegrody na różnego rodzaju odpadki. Warto też pochwalić Fellowes Intellishred SB-99Ci za ogromną funkcjonalność. Urządzenie to nie tylko rozcina jednorazowo aż 17 arkuszy papieru, lecz także doskonale radzi sobie z kartami kredytowymi, płytami CD oraz różnego rodzaju artykułami biurowymi.

Decydując się na zakup niszczarki, warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd ale i funkcjonalność. Niewiele jest na świecie produktów dorównujących pod tym względem produktowi firmy Fellowes. Sprawdź zresztą sam.