Firma Steadtler dzięki profesjonalizmowi, nienagannej opinii oraz satysfakcji i zadowoleniu swoich klientów stała się liderem na rynku w produkcji przyborów do pisania i materiałów biurowych.

Niskie koszty wyrobu, bardzo dobra jakość materiałów i szybka dostawa produktów, pozwoliła firmie na zdobycie nienagannej renomy i prestiżu. Firma prowadzi swoją działalność w Norymberdze aż po dziś dzień.

Jednym z najlepszych przyborów kreślarskich jest właśnie doskonały ołówek Staedtler techniczno-biurowy Noris B. Grafit w ołówku, klejony jest na całej długości, jego opływowy kształt oraz odpowiednia giętkość sprawiają, że jest on odporny na złamania oraz bardzo łatwo się wyciera i temperuje. Ołówek Staedtler techniczno-biurowy Noris B jest idealny do szkicowania, doskonale sprawdza się zarówno w biurze projektowym, jak i u architektów, plastyków, czy nawet w szkole na lekcji plastyki. Pakowany jest po 12 sztuk w kolorze żółto-czarnym.

Jeżeli masz talent plastyczny, który dalej chcesz rozwijać i zależy Ci na dobrych ocenach w szkole, a także pragniesz podnieś swoje zarobki robiąc profesjonalne i idealnie wymierzone projekty zrobione cienką kreską to ołówek Staedtler techniczno-biurowy Noris B nabądź już dziś. Wszystkie artykuły biurowe i przybory do pisania firmy Steadtler są najwyższej jakości! To Twoja droga do sukcesu!