Pentel to międzynarodowa firma, która ma swoje oddziały na całym świecie, przede wszystkim w takich państwach jak: Japonia, USA, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, czy Włochy. Artykuły biurowe cieszą się bardzo dobrą jakością i wydajnością.

Światową sławę firma Pentel zyskała dzięki permanentnemu rozwijaniu bazy swoich produktów. Wszelkiego rodzaju artykuły biurowe, a dokładniej mówiąc przybory do pisania ołówki, kredki, długopisy czy nawet minki do ołówka, a także dzięki dbaniu o ochronę środowiska poprzez wprowadzanie „zielonych” tzn. przyjaznych naturze materiałów i odpowiedzialnych metod produkcji. Jak żadna inna firma, troszczy się także o to, co dzieje się z jej wyrobami po zużyciu.

Perełką w ofercie materiałów biurowych firmy jest wyjątkowy długopis Pentel Bk127 Czarny. Jest to tradycyjny długopis w przeźroczystej obudowie, z wymiennym wkładem w kolorze czarnym. Grubość linii pisania to około 0,7 mm. Dzięki żelowemu wkładowi tusz się nie rozmazuje się co w zdecydowanej mierze ułatwia szybkie pisanie długopis Pentel Bk127 osobom leworęcznym.

Dzięki lekkości pisania i odpowiedniej grubości wyjątkowy długopis Pentel Bk127 świetnie nadaje się na klasówki, dyktanda i sprawdziany zapewniając komfort i lekkość pisania, a przeźroczysta obudowa ma pewną ukrytą zaletę. Daje możliwość odświeżenia sobie wiedzy podczas sprawdzianu (ściąga wewnątrz). Długopis Pentel Bk127 jest z bezcenny i niezastąpiony dla uczniów i studentów oraz dla wszystkich pracowników.