Staedtler to niemiecka firma z siedzibą w Norymberdze, która produkuje przybory kreślarskie, takie jak: ołówki, rapidografy, zakreślacze, kredki i inne acesoria nieprzerwanie od niemal dwustu lat. Pierwsza fabryka firmy została wybudowana przez Johanna’a Sebastiana Staedtler’a w roku 1835.

Firma Staedtler przez wiele dziesiątków lat wypracowała sobie wiodącą pozycję na rynku pośród producentów przyborów kreślarskich. Jednym z flagowych produktów tej marki jest ołówek Staedtler techniczno-biurowy Noris B. Ołówek Staedtler techniczno-biurowy Noris B to produkt wysokiej jakości. Jest on wyjątkowo odporny na złamania dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu, a mianowicie wzmocnionemu klejonemu na całej długości grafitowi.

Ołówek Staedtler techniczno-biurowy Noris B jest niezwykle łatwy do wycierania i temperowania. Jest on doskonały dla biura projektowego czy architektów, ale i nie tylko. Ołówek ten sprawdzi się doskonale w każdym biurze. Ołówek Staedtler techniczno-biurowy Noris B oferowany jest w kolorze czarno – żółtym. Sprzedawany jest w opakowaniach po 12 sztuk.

Jeżeli potrzebujesz porządnego ołówka do pracy to kultowy ołówek Staedtler techniczno-biurowy Noris B doskonale się dla Ciebie nadaje.