Firma Nobo jest jedną z najlepiej i najszybciej rozwijających się firm zajmujących się meblami, a także aranżacją wnętrz biur, gabinetów, sklepów, czy kawiarni. Dostępny jest w firmie również serwis foteli i krzeseł obrotowych. Nobo ma swoją siedzibę w Lublinie, powstało w 2006 roku i działa na terenie całego kraju oraz współpracuje z zagranicą.

Nobo zajmuje się także przyjmowaniem zleceń na wyrób mebli na zamówienie, a także wyposaża gabinety, sklepy, czy kawiarnie w meble, a biura w meble gabinetowe i pracownicze, wypoczynkowe, tapicerowane oraz konferencyjne. Od niedawna zaopatruje również biura w artykuły biurowe takie jak stojące tablice magnetyczne. Doskonałym przykładem może tutaj być flipchart magnetyczny Nobo Nautile.

Flipchart magnetyczny Nobo Nautile to stojąca tablica magnetyczna o wymiarach 100 cm x 70 cm, która świetnie nadaje się na różnego rodzaju szkolenia w celu wytłumaczenia, zilustrowania czy zobrazowania słuchaczom danego niezrozumiałego tematu. Stojące tablice magnetyczne tego typu pozwalają na pisanie po nich markerami jak również magnesami, przyczepiać różne pomocnicze materiały dydaktyczne.

Opisywany tutaj flipchart magnetyczny Nobo Nautile nie nadaje się do powieszenia na ścianie, ponieważ posiada zintegrowany stojak. Na dole tablicy ma zamontowaną półkę na markery oraz posiada uchwyt na dokumenty.

Jeśli pracujesz w firmie szkoleniowej, jesteś trenerem lub wykładowcą i chcesz, aby Twoje wykłady były czytelne i zrozumiałe dla wszystkich słuchaczy to flipchart magnetyczny Nobo Nautile będzie niezbędny.