W prawie każdym biurze powstaje dziennie mnóstwo papierów zawierających ważne dane. Ważne jest, aby nigdy nie dostały się one w niepowołane ręce osób, które mogłyby zaszkodzić działalności firmy. Dlatego tak ważne w każdym biurze są niszczarki uniwersalne.

W dobie rosnącej troski o środowisko naturalne i wszechobecnego przetwarzania odpadów, wiele firm staje przed trudnym dylematem. Z jednej strony muszą one segregować odpadki, z drugiej jednak, nie chcą one, aby poufne dane wyciekły z firmy. Jedynym słusznym rozwiązaniem zdaje się być zakup niszczarki Fellowes Intellishred SB-99Ci. Model ten idealnie nadaje się do średniej wielkości biura. Wytrzymuje duże obciążenia i jest przystosowany do wielogodzinnej, ciągłej pracy w ciągu dnia.

Fellowes Intellishred SB-99Ci niszczy jednorazowo aż 17 kartek o gramaturze 70g/m2, robiąc z nich ścinki o wymiarach 3,9x38mm. Co więcej, nie straszne mu są dokumenty ze zszywkami, spinacze, karty kredytowe a także płyty CD i DVD. Urządzenie Fellowes Intellishred SB-99Ci zniszczy niemal wszystko. Jedynym warunkiem jest to, aby niszczona rzecz zmieściła się w szczelinie wejściowej o szerokości 23 centymetrów.

Jeśli potrzebujemy trwałego i niezawodnego urządzenia to niszczarki Fellowes będą dla nas idealne. Na dowód swej niezawodności posiadają one aż 2 lata gwarancji na mechanizm i aż 7 lat na ostrość noży.