Odpowiednie artykuły biurowe nie czynią firmy dobrze prosperującą, ale mogą mieć znaczący wpływ na procesy jakie w niej przebiegają. Dzisiaj zajmiemy się bardzo pożądanymi urządzeniami jakie są niszczarki dokumentów.

Tylko artykuły biurowe najlepszej jakości pozwalają na ich długotrwałe użytkowanie. Niszczarki firmy Fellowes to jedne z najlepszych na rynku. Od niedużych takich jak model niszczarka Fellowes P-40. Nieduża o pojemności 17l zmieści się w każdym miejscu. Niszczarka tnie na paski 6mm, posiada poziom bezpieczeństwa S1. Nie jest z pewnością tak wydajna jak model niszczarka Fellowes PS60 do której torba na notebooka gratis. Niszczarka Fellowes PS60 bije na głowę inne artykułu biurowe. Posiada poziom bezpieczeństwa S2 jej pojemność to 23l. Tnie na paski o szerokości 6mm. Przechodząc do kolejnej niszczarki zaczniemy od informacji że posiada ona specjalną budowę przeznaczona do małych biur. Posiada poziom bezpieczeństwa S3. Ilość kartek ciętych na raz to 8 sztuk. Kartki zostają pocięte noże z dożywotnią gwarancją na paski o szerokości 4mm.

Niszczarka tnie także spinacze i zszywki. Niszczarka o której mowa to Intimus 155 Cc. Jedną z lepszych niszczarek która zasila kategorię dobre artykuły biurowe to niszczarka Fellowes Ps-77cs. Niszczarka przeznaczona jest do średniego natężenia pracy. Potrafi zniszczyć spinacze, karty kredytowe i DVD lub CD. Niszczarka potrafi ciąć 12 kartek na raz. Posiada ona poziom bezpieczeństwa S3, tnie kartki na paski o szerokości 4mm. Jej głównym konkurentem będzie z pewnością niszczarka Fellowes C120c z Laminator Cosmic A4, która posiada poziom bezpieczeństwa S3, tnie 14 kartek na raz. Wyposażona została w kosz o pojemności 50l. Najwyższą jakość zaoferuje nam Niszczarka Fellowes Ms-460cs. To urządzenie niszczy także dyskietki. Niszczarka jest super chicha. Generuje hałas na poziomie 45db. Tnie 10szt. kartek na raz. Posiada poziom bezpieczeństwa S4. Tnie na paski o szerokości 2mm.