Bardzo dobry zeszyt menadżerski który posiada 80 kartek i ma format A5. Zeszyt Menadżerski LEITZ Prestige jest bardzo wytrzymały i nie drogi nie posiada indeksacji stron.

Produkt ten jest godny polecenia wszystkim tym, którzy cenią sobie niecodzienny desingn zeszytu. Zeszyt dla każdego menedżera ale i nie tylko, wspaniałej jakości, wygląda wspaniale i dobrze służy, cenę ma niską, kartki dobrej jakości, dobrej gramatury, warto je mieć i wszystkim polecić, pisze się w nim niezwykle wygodnie, czy to na czysto czy też na brudno. Zeszyt Menadżerski LEITZ Prestige jest bardzo fajnym pomysłem nie psuje się od razu wbrew pozorom. Zeszyt Menadżerski LEITZ Prestige jest ładnie zrobiony i solidnie co jest według mnie podstawą ma bardzo atrakcyjną okładkę. Polecany jest jako najbardziej użyteczna rzecz dla każdego nie tylko dla menadżerów.

Jeżeli jesteś menedżerem ale i nie tylko studentem czy uczniem. Zależy Ci na wyglądzie i jakości zeszytu, w którym piszesz to zeszyty marki LEITZ z całą pewnością przypadną Ci do gustu. Główne zalety tego produktu to: wytrzymałość, wytrzymałość konstrukcji, stylowy wygląd, wyjątkowy i nowoczesny, atrakcyjny design, przystępna cena. Te i inne cechy przemawiają za zakupem tego zeszytu i korzystaniem z doskonałej jakości jaką oferuje marka LEITZ.