Przy organizowaniu miejsca pracy liczy się nie tylko niezawodny sprzęt biurowy ale i dobrej jakości artykuły biurowe. Obecnie na rynku oferta artykułów biurowych jest bardzo szeroka. Artykuły biurowe które możemy polecić to gama produktów ActiveJet.

Wśród nich znaleźć można doskonałej jakości pojemnik na długopisy metalowy okrągły czarny ażurowy wykonany z doskonałej jakości metalu. Pojemnik o wysokości 100mm, doskonale nadaje się na każde biurko. artykuły biurowe ActiveJet to także zestaw 3 Półek Metalowych Na Dokumenty (komplet). Jest to doskonały organizer nabiurkowy. Metalowy z półkami osadzonymi na szynach. Pojemnik występuje w eleganckim kolorze czarnych. Artykuły nabiurkowe, na które z pewnością należy zwrócić uwagę to pojemnik nabiurkowy na karteczki. Doskonale nadaje się do zamieszczania w nim kostki papierowej.

Wspomniane akcesoria z dziedziny artykuły biurowe tworzą doskonały komplet z takim produktem jak kosz biurowy na śmieci metalowy, czy pojemnik na długopisy metalowy ażurowy kwadrat. Metalowy, czarny doskonale prezentuje się na biurku. Wysoki na 100mm. Zamiast metalowego koszyka można wykorzystać takie artykuły biurowy jak na przykład podajnik do karteczek typu z-z ActiveJet. Wyposażony w czarny spód i przezroczysty wierzch. Wspomniane artykuły biurowe bardzo dobrze uzupełni ActiveJet Podajnik do taśmy klejącej Ai-30.