Firma ActiveJet jest obecna w Polsce od ponad 19 lat i dzięki doskonałej jakości tuszy czy tonerów, a także innych artykułów jest na polskim rynku liderem wśród materiałów eksploatacyjnych.

Produkty tej firmy to przede wszystkim artykuły biurowe, zdobywały wiele certyfikatów i zwyciężały w wielu testach. Zdobyła Złoty Laur Klienta 2009 i 2010, zostając zwycięzcą największego w Polsce programu konsumenckiego, a także tytuł Studencka Marka 2007 i Studencka Marka 2009. Jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu IT i RTV/AGD w Polsce.

Artykuły firmy ActiveJet to przede wszystkim najwyższa światowa jakości i wydajność. Doskonałym przykładem świetnej jakości produktów jest cienkopis ActiveJet Ry236600 niebieski 0,5mm.

Lekka, plastikowa tego artykułu biurowego zapewnia lekkość pisania, a cienka linia zaledwie 0,5 mm nadaje doskonały wygląd i przejrzystość.

Cienkopis ActiveJet Ry236600 w kolorze niebieskim doskonale nadaje się do podkreślania i zaznaczania. Dzięki niemu zaznaczysz w tekście ważne informacje. Każdy uczeń czy student będzie zadowolony, gdyż w przeciwieństwie do długopisów cienkopisy nie rozmazują się. Ma to ogromne znaczenie to dla osób leworęcznych.

Cienkopis ma wkład niewymienny ale w opakowaniu znajduje się aż 12 różnych kolorów, które możesz kupić za niewielka cenę i wymieniać kolory według upodobania. Na cienkopis ActiveJet Ry236600 w kolorze niebieskim należy zakładać skuwkę, tak aby wkład znajdujący się wewnątrz nie wyschnął.

Cienkopis ACTIVEJET Ry236600 niebieski jest niezbędnym przyborem szkolnym, w który powinni rodzice wyposażyć swoje dziecko. Doskonale nadaje się również do biura. Odpowiedni zestaw przyborów piśmienniczych tworzy odpowiedni warsztat do profesjonalnej pracy…