Prawie żadne biuro średniej wielkości nie może się obejść bez niszczarki. Powodów może być tyle ile jest biur, ale jednego możemy być pewni. Bez nich trudno by nam było zachować poufność danych nie tylko naszych, ale i klientów czy kontrahentów.

Ustawa o ochronie danych osobowych zakazuje wszystkich udostępnianie danych o klientach bez ich zgody osobom postronnym. Dlatego wiele firm powinno zainwestować w niszczarki, aby uniknąć ryzyka bycia pozwanym przez swoich klientów. Jednym z najlepszych urządzeń tego typu jest Fellowes Intellishred SB-99Ci. Wyposażona w system 100% Jam Proof, doskonale zapobiega przeciążeniu niszczarki, rozpoznając automatycznie kiedy wrzucimy do niszczarki zbyt wiele kartek papieru.

Zatrzymuje wtedy pracę i wycofuje dokumenty zapobiegając ich zacięciu. Fellowes Intellishred SB-99Ci jest również bezpieczny dzięki czujnikowi SAFE SENSE. Ten nowatorski system sensorów zatrzymuje pracę noży natychmiast w momencie dotknięcia szczeliny wejściowej przez ludzi lub zwierzęta, zapobiegając bardzo przykrym konsekwencjom z tym związanymi. Warto również podkreślić, że Fellowes Intellishred SB-99Ci posiada osobny kosz na zniszczone nośniki umożliwiając tym samym segregację odpadów.

Podsumowując, niszczarki Fellowes to idealne rozwiązanie dla każdego biura. Pozwala nie tylko zniszczyć wszystkie poufne dane, ale również jest energooszczędne i dba o środowisko. A o to przecież chodzi.