UNI to wiodąca firma zajmująca się produkcją artykułów biurowych nie tylko w Polsce, ale także w całej Unii Europejskiej. Gwarantuje wysoką jakość swoich wyrobów oraz satysfakcję i zadowolenie klientów z ich używania.

Profesjonalna kreska – niesamowicie cienka – tak! Od dziś to już nie problem! Pióro kulkowe firmy UNI UB – 104 w czarnej obudowie, z czerwonym wkładem, dzięki cienkiej linii pisania 0,3 mm nada Twojemu rysunkowi niepowtarzalny wyraz i kształt. Pióra kulkowe tego typu pozwolą Ci bez konieczności poprawiania kresek profesjonalnie odbijać rysunki, a także pisać po śliskich powierzchniach, czego nie zapewni Ci zwykłe pióro. Pióro kulkowe firmy UNI UB – 104 jest idealne do kaligrafowania i podkreślania, a także do poprawiania błędów w dyktandach i w klasówkach uczniów.

Niezależnie od tego ile masz i jaki wykonujesz zawód, czy jesteś grafikiem, plastykiem, studentem, nauczycielem lub po prostu lubisz rysować i chcesz, aby Twoje rysunki wyglądały profesjonalnie były przejrzyste i czytelne lub najzwyczajniej jesteś wzrokowcem i lepiej zapamiętujesz zaznaczone na kolorowo w tekście informacje musisz posiadać artykuły biurowe firmy UNI, a przede wszystkim pióro kulkowe UNI B – 104 czerwone będzie niezbędne! Zawsze będzie z Tobą w piórniku, torebce, plecaku lub na biurku! Jest tanie, wydajne i wytrzymałe. To Twój prawdziwy niezbędny przyjaciel – musisz go mieć!