Nowoczesną firmą, która działa na rynku od wielu lat jest Hama Polska. Pielęgnuje tradycje kupieckie i działa w dziedzinach następujących akcesoriów: sprzęt foto, video, multimedia, archiwizacja i telekomunikacja. Hama Polska została utworzona w Poznaniu w 1 października 2000 roku.

Działalność głównej siedziby firmy w Monheim w Niemczech jest wspierana przez liczne filie w całej Europie. Sprawnie działający system logistyczny i administracyjny sprawia, że firma Hama jest wstanie obsłużyć każdego klienta. Dzięki temu Hama jest obecna na światowych z wysokiej jakości produktami i kompetentną obsługą.

Hama Polska w swojej 10 letniej historii konsekwentnie buduje swój prestiż i markę, gwarantując wysoką jakość i różnorodność produktów. To wiodący specjalista m. in. w dziedzinie akcesoriów szkolnych i artykułów biurowych.

Wspaniałym przykładem nowej generacji jest plecak szkolny „piłka nożna”. Jest to tornister z serii Step by Step posiadający jedno zapięcie. Dzięki systemowi anatomic air, czyli ergonomicznie uformowanemu tyłowi i miękkich materiałowych paskach, można go bez problemu dopasować do figury dziecka. Intuicyjna konstrukcja plecaka zapewnia optymalne rozłożenie ciężaru, a sztywny tył zabezpiecza kręgosłup dziecka przed ugniataniem przez różne przedmioty znajdujące się w tornistrze.

Stelaż plecaka szkolnego „piłka nożna” jest zbudowany według nowej technologii z wykorzystaniem włókna szklanego, dzięki czemu jest elastyczny i lekki. Po jakimkolwiek odkształceniu wraca do pierwotnej formy,jednocześnie wymuszając odpowiednią postawę Twojego dziecka.

Plecak szkolny „piłka nożna” jest koloru niebiesko – czarnego i przeznaczony dla chłopców. Na przodzie tornistra oraz z tyłu znajdują się liczne światełka i paski odblaskowe, zapewniające bezpieczeństwo dzieci na drodze.

Tornister Step by Step posiada sztywną wkładkę podłogową, dzięki czemu nawet po wypełnieniu tornister nie odkształca się, a także jest chroniony jest od spodu przed wilgocią i brudem. Plecak szkolny „piłka nożna”>posiada komorę główną i 5 dodatkowych kieszeni, w tym: elastyczną wewnętrzną przegrodę; małą wewnętrzną kieszonkę na zamek, boczne kieszonki z miejscem na bidon, kieszonkę przednią, zabezpieczoną termo folią, która idealnie ochrania śniadanie i słodycze przed ciepłem. Tornister wyposażony jest w rączkę do noszenia, będącą jednocześnie
z uszkiem do powieszenia.

Kupując ten intuicyjnie zaprojektowany, według potrzeb Twojego dziecka, plecak szkolny „piłka nożna” zapewniasz mu komfort i dbasz o jego prawidłową postawę. Dodatkowo w zestawie otrzymujesz piórnik z wyposażeniem, portfel, przybornik, tornister szkolny i worek na obuwie sportowe, odblaskowy pokrowiec przeciwdeszczowy chroniący przed przemoknięciem, plan lekcji, gdzie dziecko może zapisać swój rozkład zajęć szkolnych oraz wizytówkę na dane osobowe dziecka, aby plecach nie zgubił się. Na wyposażeniu jest również piórnik w oryginalnym trójkątnym kształcie, idealnie dopasowanym do kształtu dłoni.

Plecak szkolny „piłka nożna” jest leciutki waży zaledwie 1160 g i bardzo pojemny 16l. Twoje dziecko będzie Ci wdzięczne za zakup tego wymarzonego prezentu na rozpoczęcie roku szkolnego. Podaruj dziecku odrobinę szczęścia i radości.