Dużo biur boryka się na co dzień z problemem niszczenia nikomu niepotrzebnych kartek papierów, płyt CD i innych nośników danych. Pozostawienie ich samym sobie na śmietnikach może mieć bardzo nieprzyjemne konsekwencje w postaci wycieku danych. Dlatego lepiej zaopatrzyć się w niszczarki do artykułów biurowych.

Firma Fellowes od lat cieszy się dobrą opinią wśród dużej liczby małych i średnich przedsiębiorców. Prawie każdy podkreśla wysoką jakość jej produktów, a także solidność. Tymi cechami wyróżnia się również jej najnowsze dzieło: Fellowes Intellishred SB-99Ci. Niszczarka ta umożliwia pocięcie nawet 17 kartek za jednym razem. To wynik naprawdę imponujący, zważywszy że produkty konkurencji mogą poszczycić się dwukrotnie mniejszą wydajnością.

Co więcej, Fellowes Intellishred SB-99Ci może niszczyć dokumenty wraz ze zszywkami i spinaczami, płyty CD, a także karty kredytowe. Dzięki temu użycie tej niszczarki będzie niezwykle proste. Dodatkowym atutem urządzenia Fellowes Intellishred SB-99Ci jest szerokość szczeliny wejściowej. Owe 230 mm zmieści naprawdę wiele produktów, co na pewno ucieszy osoby pragnące pozbyć się wielu niepotrzebnych sprawozdań.

Jeśli zdecydujemy się na zakup niszczarki, to musimy pamiętać, że tylko produkty firmy Fellowes posiadają aż 2-letnią gwarancję na mechanizm i 7-letnią gwarancję na ostrza.