Hama to firma charakteryzująca się pomysłowością, kreatywnością i innowacyjnością oraz bezustannie poszukuje nowych, lepszych rozwiązań technicznych w dziedzinie akcesoriów. Natychmiastowa reakcja na zamówienia, zaangażowanie oraz troska handlowców pracujących w terenie, pozwala firmie Hama urosnąć do rangi firmy na miarę XXI wieku.

Hama powstała 01.10.2000 w Poznaniu. Wieloletnie sukcesy pozwoliły na zbudowanie sobie dobrej marki i prestiżu. Firma ma bogatą i różnorodną gamę produktów w swojej ofercie, bo aż 4. 000. Firma gwarantuje wysoką jakość swoich produktów oraz ich różnorodność, która spełnia wszelkie wymagania i życzenia klientów.

Spośród branży artykułów biurowych, produktem spełniającym wiele życzeń klientów jest Torba sportowa Step by Step „Pantera”. Jest koloru granatowego z kolorowym wypukłym motywem.

Torba sportowa Step by Step „Pantera” jest idealna dla Twojego dziecka zarówno na basen, trening czy wycieczkę. Można do niej dużo zapakować, ponieważ jej pojemność to aż 13 l. Dzięki dużej głównej komorze zapinanej na zamek i zabezpieczanej jeszcze dodatkowo rzepami masz pewność, że nic z niej nie zgubisz i nic Ci nie wypadnie.

Regulowany i odpinany pasek na ramie w torbie sportowej Step by Step „Pantera” pozwala na dopasowanie odpowiedniej długości, a dwa uchwyty zakończone paskiem materiału z rzepem, sprawiają jeszcze bardziej komfortowe i wygodniejsze noszenie torby w ręce.

Torba „Pantera” wykonana jest z mocnego materiału z usztywnianą i wyjmowaną podstawą, a u na dole torby są stopki, chroniące przed wilgocią i brudem. Torba nie należy do małych 34 x 23 x 20 cm, dzięki czemu możesz dużo do niej zapakować. Jest wyjątkowa i fantastyczna – musisz ją mieć!