Wizualizery to sprzęt najnowszej generacji, który powoli wypiera coraz bardziej przestarzałe rzutniki folii. Nie tylko wprowadza on firmy w nowe tysiąclecie, ale jest dużo mniej awaryjny i bardziej profesjonalny. Bo nie ma chyba nic gorszego niż pokazywać kontrahentom prospekty finansowe na starym, rozsypującym się rzutniku.

Jednym z największych producentów wizualizerów jest firma Nobo. Produkowany przez nią sprzęt jest ceniony na całym świecie ze względu na bardzo wysoką dbałość o detale i przede wszystkim jakość. Cechy te nosi zarówno urządzenie Nobo CP300. Wyróżnia go przede wszystkim niebanalny wygląd i ogromna funkcjonalność. Jego bardzo wysoka, wygięta na kształt gęsiej szyi głowica, zakończona jest bardzo zaawansowaną technologicznie kamerą transmitującą obraz wprost do projektorów.

Nobo CP300 umożliwia przesłanie aż 24 klatek na sekundę, dzięki czemu będziemy mieć wrażenie, że wszystko jest bardzo realne i dokładnie odzwierciedlone. Ponadto, wizualizery Nobo CP300, dzięki technologii Averzoom powiększy wizualizowany materiał aż dwukrotnie. Co więcej, technologia ta sprawia również, że Nobo CP300 powiększy obiekt aż do ośmiu razy za pomocą zoomu cyfrowego.

Jeśli chcesz wydajnego i taniego sprzętu to wizualizery Nobo są tym czego szukasz. Naprawdę warto rozważyć ofertę tej firmy, gdyż oferuje ona sprzęt najwyższej klasy.