Wiele biur, nie tylko w Polsce, ale i na świecie, boryka się z problemem odpadów biurowych. Część z nich możemy po prostu wyrzucić do kosza. Jednak istnieją takie, te zawierające poufne dane, których nie możemy się tak łatwo pozbyć. Dlatego niszczarki biurowe to urządzenia tak bardzo istotne.

Zastanawiałeś się kiedyś, co zrobić ze stertą pozapisywanych kartek i płyt CD? Spalenie ich nie wchodzi nawet w rachubę ze względu na zanieczyszczenie środowiska. Stworzenie etatu zajmującego się łamaniem płyt i darciem kartek papieru również nie jest dobrym pomysłem. Przede wszystkim dlatego, że idealnie się w tym sprawdzą niszczarki Fellowes Intellishred SB-99Ci. Posiadają one wiele bardzo ważnych i niezwykle zaawansowanych funkcji. Jedną z nich jest elektroniczny start-stop, dzięki któremu sami wybierzemy moment niszczenia dokumentów.

Dodatkowym udogodnieniem modelu Fellowes Intellishred SB-99Ci jest funkcja cofania. Już nigdy nie będziemy musieli walczyć z urządzeniem o przypadkowo wsunięte w nie kartki. Po naciśnięciu jednego przycisku sprzęt sam odda nam nieopatrznie wrzucone do niego karty kredytowe, spinki i inne artykuły biurowe. Fellowes Intellishred SB-99Ci posiada także wyjmowany kosz o pojemności 34 litrów, w którym na pewno zmieści się wiele odpadków.

Podsumowując, niszczarki Fellowes Intellishred SB-99Ci to urządzenia niezwykle wydajne. Posiadają one wiele atestów, co czyni z nich urządzenia bezpieczne nie tylko dla środowiska, ale i dla użytkowników.