Firma Pilot z siedzibą we Wrocławiu oferuje możliwość zakupu niepowtarzalnych, wyjątkowych i ekskluzywnych prezentów na specjalne okazje, czym wyróżnia spośród innych firmy z branży piśmienniczej.

Dzięki wzbogacaniu i uatrakcyjnianiu swojej oferty firma na liczne grono klientów, które samo za siebie mówi o marce, jakości produktów i fachowości obsługi firmy Pilot.

Oprócz urządzeń biurowych, firma także oferuje również artykuły biurowe. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych jest pióro kulkowe PILOT V5 grip w kolorze niebieskim.

Uchwyt pióra kulkowego PILOT V5 grip jest bardzo wygodny i ergonomiczny, co zapewnia lekkość trzymania i zarazem pisania. Obudowa pozwala na kontrolę zużycia atramentu, dzięki czemu masz pewność, że nie przestanie pisa w najmniej oczekiwanym momencie i w porę uda Ci się kupić nowy.

Niebieski tusz daje możliwość pisania po wszystkich rodzajach papieru. Dzięki odpowiedniej konsystencji tusz błyskawicznie zasychają i nie rozmazuje się. Nawet osoby leworęczne mogą bez problemu go używać.

Pióro kulkowe PILOT V5 grip niebieski jest ekonomiczne i tanie, nadaje się zarówno dla ucznia, studenta, nauczyciela, czy doktora. Jest po prostu przeznaczone dla każdego. Sprawdź sam tą przyjemność lekkiego pisania.