Czy zdarzyło Ci się czasem zapomnieć o jakiejś ważnej sprawie do załatwienia, ważnego numeru telefonu, czy też adresu e-mail? Jeżeli tak to z pomocą przychodzą Ci karteczki samoprzylepne BIC Telefon.

Firma BIC jest znanym na całym świecie producentem artykułów biurowych. Karteczki samoprzylepne BIC Telefon niewątpliwie powinny znaleźć się w każdym szanującym się biurze. Ich jasny neonowy kolor w połączeniu z niebanalnym kształtem sprawiają, że rzucają się w oczy bardzo szybko. Artykuły biurowe firmy BIC są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Z takich też są wykonane karteczki samoprzylepne BIC Telefon.

Do ich produkcji używany jest klej na bazie wody, czyli ekologiczny. Karteczki samoprzylepne BIC Telefon mają wymiary 70 x 75 mm co pozwala napisać na nich krótką notatkę, Numer telefonu czy adres e-mail. W jednym bloczku znajduje się 50 sztuk karteczek wykonanych z nieprzezroczystego papieru o grubości 0,099 mm.

Podsumowując, marka BIC cieszy się wielkim uznaniem wśród firm produkujących artykuły biurowe. Ciekawą propozycją skierowaną do biur ale i nie tylko są karteczki samoprzylepne BIC Telefon. Dzięki nim już nigdy nie zdarzy Ci się zapomnieć o ważnej sprawie do załatwienia. Karteczki samoprzylepne BIC Telefon powinny znaleźć się na każdym biurku.