Firma Donau to partner, który świadczy innowacyjne rozwiązania na nowych rynkach Europy Wschodniej. Ten szanowany i profesjonalny dostawca artykułów biurowych i szkolnych wywodzi się z Austrii i od przeszło 50 lat świadczy swoje usługi.

Artykuły biurowe to główna branża działalności firmy. Oprócz sztandarowego produktu firmy Donau jakim jest oczywiście segregator, firma specjalizuje się także w akcesoriach biurowych. Jednym z niezbędnych artykułów biurowych jest bloczek samoprzylepny Donau 76×105.

Bloczek samoprzylepny Donau 76×105 jest w kolorze żółtym. Jasne tło karteczek daje możliwość odpowiedniego kontrastu z długopisem i dzięki temu wszystkie zapisane na nim informacje bez problemu można odczytać. Po górnej, tylnej stronie karteczek bloczka samoprzylepnego Donau 76×105 w kolorze żółtym jest substancja klejąca, która pozwala na przeklejenie bloczka np. do biurka, monitora komputera lub tablicy korkowej, a także szafki, dzięki czemu możemy mieć na widoku wszystkie nasze najważniejsze sprawy.

Bloczek samoprzylepny Donau 76×105 doskonale nadaje się dla zabieganego pracownika, ucznia czy studenta, który dzięki karteczkom samoprzylepnym może zaznaczyć sobie na brzegu strony w dowolnym miejscu w książce najważniejsze informacje.