W niemal każdej firmie na biurkach zalegają sterty różnego rodzaju dokumentów. Niewątpliwie potrzebne aby ogarnąć ten chaos niezbędne są koszulki. Nowoczesnym i wygodnym rozwiązaniem są koszulki z klapką na rzep LEITZ A4 3szt Mix Kolorów. Pozwolą one skutecznie segregować walające się dokumenty.

Koszulki z klapką na rzep LEITZ sprzedawane są w opakowaniach po trzy sztuki. Doskonale nadają się do przenoszenia, segregowania, i archiwizowania dokumentów A4. Posiada pasek z europerforacją, umożliwiający wpięcie do każdego rodzaju segregatora. Posiada także boczną klapkę zapinaną na rzep co jest niezwykle wygodne w użytkowaniu. Oferowane są w trzech kolorach: pomarańczowym, niebieskim i zielonym. Rozwiązanie to ułatwia segregację dokumentów w naszym biurze.

W nowoczesnym biurze znajduje się masa dokumentów, które są potrzebne do funkcjonowania firmy. Aby nie pogubić się w tej stercie papierów niezbędne są nowoczesne koszulki na dokumenty z klapką na rzep LEITZ A4. Wielość kolorów w jakich są oferowane pozwala jeszcze skuteczniej dokonywać segregacji potrzebnych dokumentów. maksymalnym formatem jaki można w nich przechowywać jest A4. Jeżeli potrzebujesz czegoś co pomoże Ci ogarnąć bałagan w twoich dokumentach kup koszulki z klapką na rzep LEITZ A4.