Na rynku istnieje wiele platform mailingowych, ale to właśnie GetResponse charakteryzuje się najkorzystniejszą ofertą cenową w stosunku do tego, co oferuje. Serwis polegający na wspomaganiu przedsiębiorcy w wysyłce i kontroli newsletter’a swojej firmy posiada wiele przydatnych funkcji spójnie ułożonych na przejrzyście zaprojektowanym panelu głównym platformy. Prosty interfejs i dobre narzędzia pozwalają na swobodne poruszanie się po serwisie i efektywną pracę przynoszącą wymierne osiągnięcia.

Powstanie platformy GetResponse

GetResponse powstało w 1997 roku, kiedy jeszcze email marketing nie był w ogóle dyskutowany w Polsce. Polak, który stworzył ten serwis przewidział jednak to, co dzieje się w tej chwili na rynku i dzięki temu zyskał ogromną ilość klientów, którzy pozostali mu wierni przez ponad dwadzieścia lat.

Do tej pory platformie GetResponse zaufało ponad 350 000 klientów w ponad 180 krajach, których wspiera ponad 300 profesjonalistów pracujących w biurach w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Rosji, Brazylii i Polsce.

Wszelkie działania platformy miały od samego początku na celu wsparcie dla online marketerów, którzy walczyli o pozyskanie jak największej ilości klientów. Te działania wciąż są żywe i GetResponse nadal dąży do wzmacniania pozycji przedsiębiorstw na rynku polskim i międzynarodowym.

Czym zajmuje się platforma GetResponse?

GetResponse to narzędzie do email marketingu, które posiada szereg funkcjonalności wpływających korzystnie na wysyłkę tradycyjnej wiadomości email, video email’a. Dzięki opisywanej platformie przedsiębiorca może prowadzić skuteczne kampanie mające na celu skupienie się na wynikach i na szybkim zwrocie zainwestowanych pieniędzy.

Korzystając z takich funkcjonalności jak między innymi marketing automation, design responsywny, edytor grafik, perfect timing, czy też kreator landing pages można doskonale zorganizować każdy element pracy nad swoją firmą.

Wartości wyróżniające platformę GetResponse

Platforma oferuje szereg funkcjonalności wyróżniających ją w tłumie innych tego typu serwisów, ale to wartości wyznawane przez jej pracowników czynią ja wyjątkową. Wartości te to:

1. Pięciogwiazdkowa obsługa dla wszystkich klientów
2. Okazywanie zapału i energii
3. Tworzenie doskonałych produktów i tym samym podnoszenie poprzeczki
4. Transparentność pracowników i zwierzchników
5. Nauka i dzielenie się wiedzą
6. Rozwój i akceptacja zmian
7. Dbałość o optymizm w zespole
8. Zabawa i aktywność
9. Kreatywność i otwartość
10. Skromność

Skuteczność platformy GetResponse

Email marketing, który jest prowadzony dobrze zapewni firmie efektowną sprzedaż, warto więc zaangażować w to jak najwięcej czasu, szczególnie na początku istnienia firmy, kiedy to dopiero kreują się przyszłe zachowania, a baza odbiorców jest jeszcze niewielka.

Każdy etap pracy z platformą oferuje odpowiednie wsparcie tak, aby wszystko mogło być wykonane sprawnie i konsekwentnie, dzięki czemu efekty pracy będą pozytywnie wymierne. Praca na platformie mailingowej szybko wchodzi w krew, jeśli tylko przedsiębiorca zaangażuje się w każdy aspekt tworzenia swojej firmy.

Nie twierdzę, że GetResponse to jedyna tego typu platforma. Czy jest najlepsza? Nie wiem, ja nie znalazłem nic ciekawszego. Zakładając konto na GetResponse sprawdź aktualne okazje cenowe i kupony rabatowe na tej stronie.