Osoby, które starają się oszczędzać, a co za tym idzie – kupować produkty po cenach niższych w stosunku do obiegu otwartego często korzystają ze strony internetowej Massdrop. Czymże więc ona jest? Otóż, chcąc poznać rzeczony serwis, należy najpierw zrozumieć jego istotę.

Trochę o Massdrop…

Jest on platformą założoną w San Francisco w USA ponad sześć lat temu, w 2012 roku. Strona internetowa niemal natychmiastowo zyskała rzesze klientów ze względu na liczne, dostępne promocje oraz ceny wręcz niespotykanie niskie (niektóre z nich sięgają od dwudziestu nawet do osiemdziesięciu procent).

E-commerce bazujące na społeczności

Jak wskazuje sama treść na portalu, Massdrop to definicja handlu opieranego na społeczności. Produkty bowiem są produkowane z udziałem zarejestrowanych użytkowników, którzy mają możliwość wzięcia udziału w ankiecie, a równocześnie zagłosowania na produkt, który najchętniej chcieliby kupić. Dzięki temu, każdy ma możliwość wyrażenia swojej opinii oraz przyczynienia się do wprowadzenia odpowiednich rzeczy do oferty Massdrop.

Opinie na Massdrop bez cenzury

Serwis ten jest dostępny na całym świecie, dlatego też użytkownicy mogą dzielić się ze swoimi opiniami oraz podzielać zainteresowania z osobami z różnych krajów praz kontynentów. Sama strona posiada kilka kategorii zakupowych, dostosowanych do popularnych pasji, do których zalicza się między innymi:

– podróże;
– technologia;
– odzież męska;
– pielęgnacja ciała;
– gotowanie;
– gry;
– podróże i tym podobne.

Tania dostawa do Polski

Ceny produktów jednak są widoczne tylko dla użytkowników zarejestrowanych. Sama rejestracja pozwala uzyskać nawet 10 dolarów na start za sprawą tak zwanych linków polecających. Jednym z licznych atutów zakupów na Massdrop są liczne promocje cenowe, jak również stosunkowo niewielka cena przesyłki, oscylująca w w przedziale 3 do 10 dolarów (w przypadku Polski). Każdy użytkownik może też załapać się na kupon rabatowy, występujący pod różnymi postaciami oraz promocjami typu „flash sales”, które trwają maksymalnie kilka dni. Wytwarzane są również produkty specjalne dla Massdrop, które oznaczone są etykietą „Massdrop made”.

Wykorzystaj kupon rabatowy Massdrop, aby nabyć światowe bestsellery jeszcze taniej.