Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, muszą dbać nie tylko o dobrej jakości produkty czy usługi, ale również jakość obsługi klienta. Ważnym aspektem jest również to, aby utrzymać kontakt z klientem. Czy callback będzie dobrym rozwiązaniem?

Jak pozyskać nowych klientów?

Zacznijmy od tego, czym jest usługa callback – to wtyczka do strony internetowej, która ma na celu ułatwić kontaktowanie się z potencjalnymi klientami. Z pewnością większość osób, które korzystają z internetu kojarzy migającą słuchawkę pojawiającą się w momencie przeglądania czy zamykania witryny internetowej. Callback widget dostosowuje się do poczynań osoby odwiedzającej witrynę i informuje ją o możliwości zostawienia kontaktu. W wolnej chwili doradca oddzwania na numer podany przez klienta. Dzięki takiemu narzędziu osoba potencjalnie zainteresowania skorzystaniem z oferty firmy, nie jest angażowana w próbę kontaktu, doradca oddzwania na podany numer i udziela szczegółowych informacji.

Novocall, czy popularny CallPage?

Callback Novocall to bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli zależy nam na uniknięciu sytuacji, w której klient decyduje się na skorzystanie z oferty konkurencji w momencie, gdy nie udało mu się dodzwonić do naszej firmy. Callback umożliwia bardzo szybką reakcję na zainteresowanie klienta, dzięki temu jest większa szansa, że przekona się do naszej oferty i z niej skorzysta. Takie rozwiązanie to nie tylko większe zyski wynikające z zamówień, ale również większa wiarygodność oraz wyższy poziom obsługi klienta.

Czy usługa callback jest droga?

Usługa callback jest bardzo prosta w instalacji oraz obsłudze i nie wymaga dużych nakładów finansowych, jednocześnie jest bardzo skutecznym narzędziem, które pozwala na zwiększenie zysków. Jest to wtyczka bardzo popularna, z której korzysta wielu przedsiębiorców potwierdzających jej działanie.

Wielokanałowa obsługa klientów

Dobrej jakości usługi czy produkty to nie wszystko, równocześnie trzeba zadbać o bardzo dobrą jakość obsługi klienta, a także szybką realizację zamówień oraz sprawny kontakt. W dzisiejszych czasach klient jest bardzo niecierpliwy i szybko rezygnuje z oferty, jeśli jakość obsługi go nie satysfakcjonuje.

Kiedyś byłam naprawdę sceptyczna wobec usług callback, ale liczby mówią same za siebie. Szczerze polecam zainwestować w Novocall lub CallPage.