Kiedyś Massdrop, teraz DROP – można chcieć więcej?

Kiedyś Massdrop, teraz DROP – można chcieć więcej?

W dzisiejszych czasach poszukiwanie okazji do najlepszych zakupów to nierzadko okazja do sporych oszczędności. Okazyjne promocje i to na legalnie działającej platformie to spełnienie marzeń każdego poszukiwacza niedrogich artykułów nie tylko na co dzień. Jak się do tego zabrać?

Rejestracja na DROP

Przede wszystkim powinniśmy się zarejestrować na tejże platformie. Jest to bajecznie proste, jednakże nie można nie wspomnieć o możliwości uzyskania pierwszej korzyści. Korzyść ta jest możliwa do uzyskania od ręki i mowa tu o kodzie polecającym do Massdrop otrzymanym od zarejestrowanego użytkownika. Korzystając z takiego kodu mamy 10 dolarów dostępnych od ręki w ramach specjalnego kuponu na zakupy.

Rejestracja prosta do granic możliwości

Sama część nawigacyjna strony i kwestia robienia zakupów nie różni się absolutnie od wszystkich innych sklepów, więc bez problemu odnajdziemy się tam. Jasno określone ramy promocji zarówno w kwestii cen, jak i czasu trwania, ułatwiają obliczenie oszczędności i ich praktycznego wymiaru. Okazjonalne promocje specjalnie organizowane dla Massdrop pozwalają nawet na zakup mocno poniżej połowy wartości. Jest to z pewnością rzeczą wartą wyczekania. Kiedy upatrujemy wymarzonego prezentu dla kogoś z naszych bliskich, lub też dla nas samych, a mamy odpowiednio dużo czasu, warto jest właśnie poczekać, aż promocje cenowe w największym wymiarze dotkną naszego wymarzonego towaru. Więcej na ten temat tutaj https://www.kupony.org/blog/massdrop-pod-nowa-nazwa-drop-to-gratka-dla-oszczednych/.

Dostawa do Polski jest naprawdę tania

Wysyłka odbywa się zwykle bezpośrednio od producenta, co może oznaczać drogę przez wiele krajów. Jednak nie jest to absolutnie żaden problem, bo wysyłka do Polski zwykle oscyluje w okolicach dziesięciu dolarów. Oszczędzając nierzadko ponad sto, można te dziesięć potraktować jako koszt uzyskania promocji. Zdarzają się coraz częściej jednak wysyłki z terenu UE, gdzie coraz więcej magazynów obsługuje producentów z całego świata.

Dodatkowy kupon przy rejestracji w DROP

Niezależnie od wybranego działu i przede wszystkim konkretnego produktu, dzięki dodatkowym akcjom i pilnowaniu swojego maila można otrzymać kupon rabatowy uniwersalny. Dotyczy on wtedy wszystkich zakupów, które to wykonujemy w tym sklepie niezależnie od wartości. Jest to kwintesencją Massdrop i pozwala na kolekcjonowanie okazji. Wiele osób zajmuje się także późniejszą odsprzedażą takich produktów, jednak nie taki jest zamysł samej platformy. Zabronić dalszej dystrybucji naturalnie nie można, ale im więcej osób bezpośrednio dotrze do tych okazji, tym lepsze ceny oni osiągną.

Tańsze marki i te z najwyższej półki

Potencjał rozwojowy platformy jest naprawdę bardzo duży i z miesiąca na miesiąc rośnie ilość obsługiwanych klientów. Dostawy bezpośrednio od producentów pozwoliły na obniżenie cen i niemalże zerowe marże, co jest przyszłością handlu detalicznego.

Zegarki Breitling na DROP
Na DROP kupisz produkty nawet klasy premium plus – zegarki Breitling to doskonały dowód

Najlepsze okazje w najlepszych cenach to właśnie to, co przyciąga kolejne tysiące użytkowników każdego miesiąca. W przeciwieństwie jednak do typowych portali z aukcjami zagranicznymi, tutaj dochodzi selekcja towaru i specjalne okazje przygotowane stricte dla klientów tej strony. Wyższa klasa produktów może oznaczać tylko jedno, jeszcze wyższy prestiż osób, które zakupiły i otrzymały swój wymarzony produkt.

Artykuł powstał przy współpracy z serwisem https://www.kupony.org

Bartosz Kruk

Bartosz Kruk

Pracuję w rodzinnej firmie budowlanej mojego wujka. Wykończenie wnętrz to zdecydowanie mój konik. Niesamowicie widzieć uśmiechy na twarzy przyszłych mieszkańców, którzy planują swoje życie w danym wnętrzu. Żadne materiały budowlane nie są mi obce. Zawsze chętnie służę pomocą w tym zakresie.

One thought on “Kiedyś Massdrop, teraz DROP – można chcieć więcej?

  1. No i pozamiatane. Starałem się trzymać z dala od wszelkich pokus i nawet szło mi dobrze aż do czasu, gdy zobaczyłem na YouTube informację sponsorowaną o Massdrop. Od wtedy niemal codziennie sprawdzam aktualne promocje. Kupiłem już ponad 10 męskich gadżetów wielokrotnie taniej niż w polskich sklepach. Polecam wszystkim, którzy lubią kupować wysokiej klasy produkty w niesamowitych cenach. A jeśli ktoś nie ma umiaru to lepiej nie wchodzić na Massdrop (teraz to się nazywa DROP).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *