Czym monitorować pozycje w wyszukiwarkach?

Czym monitorować pozycje w wyszukiwarkach?

Przedsiębiorcy, który prowadzą biznes oraz osoby, które zajmują się marketingiem internetowym zawodowo, z pewnością korzystają z narzędzi do monitorowania pozycji strony WWW w wyszukiwarkach. Jest to bardzo dobra opcja, gdyż wtedy można sprawdzać skuteczność poszczególnych działań i na tej podstawie modyfikować i ulepszać strategię promocji, aby była jeszcze skuteczniejsza.

Czym jest SE Ranking?

SE Ranking to bardzo nowoczesne narzędzie, którego głównym zadaniem jest monitoring pozycji danej strony WWW w sieci. Monitoring linków przychodzących to nie wszystko, bo se ranking daje wiele innych możliwości. Za jego pomocą można przeprowadzić audyt SEO, dopasować słowa kluczowe, przeanalizować działania konkurencji itp. Narzędzie jest bardzo rozbudowane i posiada sporo dodatkowych opcji, które ułatwiają codzienną pracę.

Jakie SE Ranking daje korzyści?

Se ranking będzie przydatny zarówno dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z marketingiem internetowych, jak i dla specjalistów doświadczonych, którzy znają się na rzeczy. Narzędzie pomoże monitorować dużą ilość słów kluczowych, może być pomocny przy wprowadzaniu nowych użytkowników, edytowaniu ustawień, sprawdzi się bez względu na wielkość realizowanego projektu. Korzystając z niego można w bardzo łatwy i szybki sposób wykonać monitoring pozycji, skontrolować setki parametrów SEO i nie przegapić żadnego błędu, który mógłby negatywnie wpłynąć na pozycję witryny WWW w Google.

Promocje dla nowych klientów

Decydując się na zakup pakietów narzędzi SE Ranking, można skorzystać z kodów rabatowych, które są dostępne w sieci. Dzięki temu cena będzie niższa. Oczywiście przed podjęciem ostatecznej decyzji, platformę można testować przez 14 dni zupełnie za darmo, w ten sposób można upewnić się, czy narzędzie na pewno sprawdzi się w firmie i czy w ogóle jest nam potrzebne. Warto też wiedzieć, że wraz z każdą aktualizacją systemu, użytkownik otrzymuje dostęp do kolejnych usprawnień, modułów oraz rozwiązań, co również jest bardzo dużą zaletą. To nowoczesna, funkcjonalna platforma, dająca sporo możliwości.

Na rynku istnieje wiele narzędzi do monitorowania pozycji w wyszukiwarkach internetowych, jednak SE Ranking jest bardzo skuteczne i zarazem niedrogie.

Barbara Jaworska

Barbara Jaworska

Blogerka z zamiłowania, magister inżynier z wykształcenia, wielka miłośniczka azjatyckiej kuchni i umiarkowana zakupoholiczka (hej, chyba my wszystkie mamy tę przypadłość!).

One thought on “Czym monitorować pozycje w wyszukiwarkach?

  1. To jest bardzo interesujący temat, gdyż na rynku aż roi się od narzędzi do monitorowania pozycji. Są aplikacje okienkowe pod windows, są też rozwiązania serwerowe, a także narzędzia w formie usługi, czyli tzw SaaS. Przerobiłem wszystkie modele, w tym wiele narzędzi dla każdego z modeli działania. Na chwilę obecną aplikacje okienkowe są pozbawione sensu, no chyba, że ktoś monitoruje kilka haseł. Narzędzia instalowane na własnym serwerach mają swoje zalety, ale problemem są blokady wyszukiwarek. Dlatego przy większej liczbie fraz trzeba korzystać ze sprawdzonych serwerów proxy o odpowiedniej geolokalizacji. W przypadku aplikacji do monitorowania pozycji w formie SaaS problem nie istnieje. Niestety jest to najbardziej kosztowne rozwiązanie. Kosztowne, ale pewne i bezproblemowe. Po licznych i do tego szczegółowych testach też wybrałem dla siebie SE Ranking, o którym pisze autorka artykułu. Jest bardzo dokładne i ma czytelny interfejs. Do tego przydatne raporty oraz subkonta. Zalet jest więcej, polecam przetestować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *