Firmy handlowo-usługowe, działające na całym świecie, każdego dnia walczą o jak największą ilość nowych klientów. Nie jest łatwo, ponieważ konkurencja jest ogromna i ciągle rozwija swoje możliwości. Czasy zmuszają każdego do wprowadzania nowych rozwiązań, nawet jeśli nie do końca są dobre lub sprawdzone. W tym jednym szczególe warto jednak różnić się od konkurencji i nie tylko obiecywać klientom usługi na jak najwyższym poziomie, ale dokładać wszelkich starań, aby jak najlepsze standardy były spełnione zawsze w stu procentach. To szalenie ważne, zwłaszcza w erze, w której szczególnie liczą się usługi sprzedawane w Internecie. Jeszcze kilka – kilkanaście lat temu nikt chyba nie podejrzewał, że sklepy internetowe może nie tyle wyprą, co raczej zrównają się sprzedażą z tradycyjnymi sklepami. Nikt z nas nie może jednak wiedzieć, co wydarzy się w przyszłości, ale jedno jest pewne: to właśnie Internet jest tą przyszłością.

Stale rosnąca popularność zakupów przez internet

Sklepy internetowe stały się dziś bliższe wielu z nas, ponieważ aby buszować po nich, wystarczy mieć przed sobą ekran komputera lub smartfona. Nie zawsze jest to takie łatwe ze zwykłymi sklepami, gdyż wiąże się z dojazdem do większego miasta i dodatkowymi kosztami, na które wielu nie może sobie pozwolić. Problem znika, gdy wybieramy witryny internetowe oferujące nam to, czego akurat potrzebujemy. Ich ceny są prawie zawsze niższe od tych w marketach, nawet po doliczeniu przesyłki. Konkurencja obowiązuje jednak także tutaj. Sklepów internetowych przybywa z dnia na dzień, a przekonanie potencjalnego klienta o wyższości usług jednej witryny nad drugą może być niebywale trudne. Posiadając jednak silne atuty, najlepsze sklepy online obronią się same. Pomóc im w tym może niewątpliwie CallPage. Fakty dotyczące tej usługi znajdziesz w następującym artykule https://www.kupony.org/blog/callpage-widget-na-twojej-stronie-pomoze-ci-zwiekszyc-sprzedaz/.

Czym wyróżnia się CallPage i jak go wykorzystać?

CallPage oferuje unikatową funkcję, która jest w stanie zapewnić firmom ciągły rozwój poprzez pozyskiwanie nowych klientów – odpowiedzialna za to jest usługa callback. To nowoczesny sposób komunikacji pomiędzy osobami odpowiedzialnymi za handel w sieci, a ewentualnymi klientami, którzy trafiają do sklepu internetowego z określonego powodu. Callback widget generuje okno typu pop-up, w którym użytkownik strony może podać numer telefonu, na który chce, by do niego zadzwoniono. Wszystko w ciągu mniej, niż pół minuty, bo jeśli klient ma takie życzenie, połączenie zostaje nawiązane w 28 sekund. Dzięki rozmowie z osobą odpowiedzialną za relacje z klientami, ci mogą poczuć zaufanie i więź ze sklepem, w którym robią zakupy. Dzięki temu większa szansa, że wrócą do niego i za jakiś czas ponownie zdecydują się na zakupy.

Ile usługa CallPage kosztuje?

Nie można nie wspomnieć o tym, że CallPage wcale nie wycenia swoich produktów wysoko, a trzeba przyznać, że to najwyższa półka rozwiązań przyjaznych zarówno dla konsumentów, jak i dla firm. Dostęp do bazy danych klientów, analityki Google czy spersonalizowanych ustawień warte są swojej ceny, a ta, zależnie od opcji, mieści się w przedziale 59-490 złotych. Dostępna jest ponadto nie tylko w większości krajów europejskich, ale też w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Azji i Australii.

Nie wiesz jeszcze, czy warto? Przetestuj CallPage za darmo lub wybierz darmowy pakiet. A kupon rabatowy CallPage znajdziesz na stronie https://www.kupony.org/sklep/callpage/.