Branża uzdatniania wody w Polsce w ostatnich latach bardzo się rozwinęła. Oferta zmiękczaczy wody jest coraz szarsza. Jak spośród wielu dostępnych na rynku modeli wybrać dobrej jakości zmiękczacz odpowiedni do naszych potrzeb? Polska marka Ecoperla z odpowiedzi na to pytanie zaprezentowała nową linię kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab. Seria Ecoperla Softcab to 3 modele, które rozwiążą problem twardej wody w każdym domu.

Najlepsze amerykańskie i europejskie komponenty

Zmiękczacze wody Ecoperla Softcab powstały we współpracy z amerykańską marką Clack— niekwestionowanym liderem pośród producentów wysokiej jakości urządzeń do uzdatniania wody, w tym znanych ze swojej bezawaryjności głowic sterujących do zmiękczaczy wody oraz stacji uzdatniania. Każdy zmiękczacz wody Ecoperla Softcab został wyposażony w amerykańską głowicę sterującą Clack z mieszaczem oraz butlę zasypaną wydajnym, certyfikowanym monosferycznym złożem jonowymiennym. Całość zamknięta jest w oryginalnym amerykańskim kabinecie. Intuicyjne menu w języku polskim, dobrze przemyślana obudowa z podwójnym zabezpieczeniem głowicy oraz system antyzalaniowy to tylko niektóre z zalet Ecoperla Softcab.

Ta sama jakość w trzech praktycznych rozmiarach

Ecoperla Softcab to seria zmiękczaczy wody wyróżniających się pod względem bezpieczeństwa i wygody użytkowania. Zmiękczacze wody Ecoperla Softcab przygotowano w trzech wariantach wielkości, dopasowanych do potrzeb różnych gospodarstw domowych. Najmniejszy z serii zmiękczacz wody Ecoperla Softcab 12 to model idealny do mieszkań i małych domów. Zmiękczacz wody Ecoperla Softcab 25 to najbardziej uniwersalny model z 25 litrami złoża, odpowiedni dla 3-4 osób. Większe gospodarstwa domowe oraz instalacje, gdzie woda jest naprawdę bardzo twarda również mogą wybrać dla siebie smukły kabinetowy zmiękczacz wody Ecoperla Softcab 35. Nawet największy model zmiękczacza wody Ecoperla Softcab z 35 litrami złoża ma tylko 32 centymetry szerokości, dzięki czemu zmieści się w wąskiej wnęce czy zabudowie meblowej.

Nie musisz dłużej męczyć się z kamieniem w Twoim domu, wystarczy wybrać odpowiedni model zmiękczacza wody Ecoperla Softcab.